Nasz zespół

 
 

Michał Jasieński – Koordynator Merytoryczny

picture

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Harvard University (PhD). Profesor na Wydziale Przedsiębiorczości i Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu, gdzie prowadzi wykłady w języku polskim lub angielskim z zarządzania innowacjami, zachowań organizacyjnych, metod kreatywności i podstaw filozofii i teorii przywództwa. Autor kilkudziesięciu prac badawczych, artykułów przeglądowych i esejów z dziedziny biologii, metodologii nauk ilościowych, filozofii i metod dydaktyki oraz zarządzania wiedzą, publikowanych zarówno w krajowych czasopismach popularnych i gazetach (Rzeczpospolita, Polityka) jak i światowej klasy pismach naukowych (Nature, Proceedings of the National Academy of Sciences USA, Scientometrics, The Scientist). Vice-prezes Fundacji “Salus Publica” na Rzecz Zdrowia Publicznego oraz członek zarządu Fundacji “Kyoto-Kraków” przy Muzeum Manggha w Krakowie.

 

Ewa Maciuszek – Obsługa Finansowa Projektu

Pracowała w firmach OPTIMUS S.A. i INTER-BIS na stanowisku księgowa. Obecie pracuje w Biurze Rachunkowym Prosperity Polska. Jest także studentką WSB-NLU na kierunku zarządzanie. Jest osobą pełną optymizmu, otwartą na nowe wyzwania. Ma nadzieję, że zdobyte doświadczenie, wiedza oraz chęć nieustannego zdobywania nowych umiejętności pozwolą jej na owocną pracę.

 

Tomasz Gołąb – Specjalista ds. Portalu

picture

Uzyskał tytuł Master of Science in Computer Science w DePaul University w Chicago, oraz tytuł licencjata informatyki w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Współpracuje między innymi z: - Wyższą Szkołą Biznesu – National-Louis University jako programista (ASP, C#, MSSQL, AS3/Flash) oraz koordynator prac związanych z przygotowaniem i administracją szkoleń e-learningowych, - Top Consulting Conferences & Trainings S.A. jako osoba odpowiedzialna za prowadzenie i przygotowanie szkoleń e-learningowych, - Clinica Medica s.c. jako programista i administrator systemu wspomagającego zarządzanie pracownią medycyny nuklearnej. Prywatnie czerpie przyjemność z literatury fantasy, stołowych gier bitewnych oraz spędzania czasu z rodziną.

 

Beata Jaskulska-Żołądź – Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Aktualnie zatrudniona w Biurze Rachunkowym Prosperity Polska, zajmuje się naliczaniem wynagrodzeń pracownikom. Zainteresowania to muzyka, film, wycieczki rowerowe. Obecnie cały swój wolny czas poświęca pracy w ogrodzie.  

 

Magdalena Kierzek – Specjalista ds. Marketingu i Promocji

picture

Obecnie kończy studia na kierunku Zarządzanie w WSB-NLU. Jednocześnie zafascynowana administracją państwową podczas odbywania praktyki dyplomatycznej w Konsulacie RP w Waszyngtonie postanowiła rozpocząć studia na drugim kierunku - Politologia, również w WSB-NLU. Od roku 2008 jest pracownikiem Biura Rekrutacji WSB-NLU. W czasie wolnym w miesiącach letnich realizuje swoją pasję - jazdę na motorze, a długie zimowe wieczory spędza na układaniu puzzli.

 

Przemysław Kondziałka – Projektant i Wykonawca Strony WWW

 
Urodził się i dorastał w Mysłowicach. Tam też, prócz solidnych lekcji życia, zdobył wykształcenie średnie (I LO. im.T.Kościuszki o profilu matematyczno- informatycznym). Kolejne poziomy edukacji otrzymywał w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu, gdzie uzyskał dyplom licencjata kierunku Informatyka oraz magistra Reklamy i Marketingu. 
Dotychczas niezależny freelancer projektujący oraz planujący nowoczesne rozwiązania ze świata reklamy, marketingu oraz corporate identity. W roku 2009 miał ogromną przyjemność poinformować media o ukonstytuowaniu się nowego podmiotu - jasnej gwiazdy na szeroko rozumianym rynku usług marketingowych – agencji Etalon Group. Był to tym samym kolejny krok w budowaniu przez niego od kilku już lat marki, którą dotychczas firmował wyłącznie własnym nazwiskiem. Zainteresowania? Oprócz tych zawodowych - wszystko to, co gwarantuje dobrą zabawę i dużą dawkę adrenaliny.

 

Magdalena Rzeźnik – Opiekun Centrum Innowatyki

picture

Absolwentka WSB-NLU w Nowym Sączu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydział Zarządzania. Od ukończenia studiów, aż do chwili obecnej pracuje w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Początkowo jako Kierownik Dziekanatu Uczelni, następnie jako Kierownik Działu Rekrutacji i Informacji. Obecnie jest Sekretarzem największego na Uczelni Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania. W 2010 roku rozpoczęła badania w ramach pracy nad doktoratem z psychologii ekonomicznej i demografii ewolucyjnej. Lubi aktywny wypoczynek i łamigłówki. Interesuje się medycyną naturalną.

 

Wojciech Trojanowski – Programista

Uzyskał tytuł inżyniera informatyki w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Aktualnie zatrudniony w WSB-NLU w Nowym Sączu w dziale IT jako programista PHP, JavaScript i MSSQL. Interesuje się matematyką, programowaniem gier oraz tworzeniem muzyki elektronicznej. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną.

 

Alicja Wojnarowska – Koordynator Administracyjno-Finansowy

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University  w Nowym Sączu. Aktualnie zatrudniona w WSB - NLU z siedzibą w Nowym Sączu  na stanowisku Asystenta Sekretarza Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania. Zawodowo zajmuje się planowaniem obron studentów, natomiast prywatnie główne zainteresowania to zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a w wolnych chwilach układanie puzzli oraz spędzanie czasu w ogrodzie.

 

Marlena Pomietłowska – Asystent

 
Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Aktualnie, zatrudniona w WSB - NLU na stanowisku bibliotekarza. Do obowiązków bibliotekarza należy wspomaganie procesu dydaktycznego poprzez dostarczanie zasobów informacyjnych czytelnikom, przygotowanie techniczne książek i opracowanie, szkolenie użytkowników w zakresie korzystania z narzędzi wyszukiwawczych, sporządzanie informacji statystycznych o zbiorach i czytelnikach, zbieranie informacji potrzebnych użytkownikom. W wolnych chwilach, spędza czas z rodziną. Zainteresowania: dobra powieść kryminalna lub psychologiczna, grafika komputerowa, muzyka, sport.